•  

    Randevu Telefon

    +90 (242) 227 59 81 - 249 61 22 - 249 61 24-28

  •  

    Çalışma Saatleri

    Pzt - Cuma 08:00 - 17:30

Yasal Uyarılar

Akdeniz Üniversitesi Turncer Karpuzoğlu Organ Nakli Merkezi tarafından hazırlanmış olan www.akdenizorgannakli.net isimli web sitesi üzerinde herhangi bir beyana ya da bildiriye gerek olmaksızın, sitede kısmi ya da komple değişiklikler yapma hakkını saklı tutar. Bundan dolayı, bu sitede yer alan bilgileri ve verilen birtakım tedavi önerilerini öncelikle kendi doktorunuza ya da bize danışmanız gerekir.

Bu web sitesinde yayınlanan her türlü detay, belge ve illüstrasyon Akdeniz Organ Nakli Merkezi’in mülkiyetinde olup, söz konusu bilgiler ancak kişisel sunum yada araştırmalar için kullanılabilecek olup,  herhangi bir ticari amaç içerisinde kullanılamaz. Ayrıca alıntılar da telif hakkı ibaresinin gösterilmesi mecburidir. 

Akdeniz Organ Nakli Merkezi web sitesi, içeriği ve uygulamaları ile sadece bilgilendirme ve eğitim amacı taşımaktadır. Hiçbir şekilde tıbbi öneride bulunma ve/veya hekim-hasta ilişkisi sağlama amacı taşımaz. Ayrıca sitedeki bilgilerin, hekim muayene ve konsültasyonu sonucu sağlanan bilgilerle kıyaslanamayacağı göz önünde bulundurulmalıdır. 

Bu web sitesinin kullanıcıları riski tamamen kendilerine ait olmak üzere web sitesine ve içeriğine erişmeyi kabul ederler. Akdeniz Organ Nakli Merkezi veya bu web sitesinin yazılması, üretimi ve yayınlanmasında görev alan kişi ve/veya kurumlar; üçüncü kişi ve/veya kurumların erişimden ve/veya web sitesindeki bilgilere güvenmelerinden kaynaklanan herhangi bir zarar ve/veya kayıptan sorumlu tutulamazlar. 

Bu web sitesi, diğer web sitelerine linkler ve köprüler içermektedir. Akdeniz Organ Nakli Merkezi, söz konusu sitelerin içeriklerinden ve bu sitelerden dolayı kaynaklanan herhangi maddi ve manevi zarar ve kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kullanıcılar, bu sitelere -riskleri tamamen kendilerine ait olarak- erişim sağlarlar. Bu sitelerdeki faaliyetler T.C yönetmeliklerine uymayabilir, bilgiler T.C Sağlık Bakanlığı´nın onayladığı metinlerden farklı olabilir. 

Bu web sitesinde yer alan hiçbir şey Akdeniz Organ Nakli Merkezi’in sahibi olduğu maddi kaynakların tanıtımı ya da pazarlanması olarak düşünülemez, yorumlanamaz.